DeWeb logo

Služby

E-commerce, e-shopy

 

Internetový obchod (web shop, e-shop) predstavuje jeden zo spôsobov ako

  • efektívne podporiť existujúce podnikanie,
  • realizovať nový, zaujímavý podnikateľský zámer.

 

Na základe našich skúseností vám pomôžeme zhodnotiť, či vami vybraná komodita alebo služba je vhodná na internetový predaj, aké sú prípadné riziká, prípadne vyzdvihneme klady.

 

E shopy

Spoločne vyberieme najvhodnejšiu formu prezentácie, podporíme váš požadovaný obchodný model a pripravíme scenáre pre základné operácie (objednávka, zasielanie, platby...)

Navrhneme grafickú podobu web shopu, zohľadníme špecifiká budúceho tovaru tak aby sme ho jasne a prehľadne prezentovali v čo najlepšej podobe.

Na sprevádzkovanie použijeme vlastný, modulárny systém, ktorý dokážeme presne prispôsobiť vašim požiadavkám. Ak máte špecifické požiadavky na už existujúce riešenie internetového obchodu, po vzájomnej konzultácii môže použiť aj takéto riešenie.

 

Chcel by som vedieť, koľko stojí výroba e-shopu »

 

Platobné portály

Po vzájomnom otestovaní všetkých funkcionalít celé riešenie nasadíme. Vieme pomôcť s cielenou reklamou, samozrejmosťou je optimalizácia pre vyhľadávače, registrácia do katalógov

Poskytneme vám prístup do detailných štatistík, ktoré po čase môžeme spoločne vyhodnotiť a vykonať prípadné úpravy pre čo najefektívnejšie fungovanie celého obchodu.

Samozrejmosťou je aktívna spolupráca, servis a podpora pri riešení prípadných problémov.

Kontakt

DeWeb kontakt

Referencie

Drevonax
PC COM SK s.r.o